KONST / Litografier / Färglitografi 11482446

nr 1148 2446

Bengt Lindström

(1925-2008), Sverige

Färglitografi, Figurer, signerad och numrerad 28/250, bladets mått: 54x77

Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:38:28

1/12 21:34:13 1      500 kr
4/12 19:29:29 2      Vinnande bud

Bengt Lindström

Läs mer om Bengt Lindström